Produkte > EPCOS / TDK > B84143B1000S020
B84143B1000S020
B84143B1000S020 EPCOS / TDK
B84143B_S020_S024.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Power Line Filters 1000A 530/310V 3-LINE
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84143B1000S020 EPCOS / TDK
Description: LINE FILTER 530V/310VAC 1KA CHAS, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Termination Style: Terminal Block, Threaded Post (M12), Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: cUL, UL, Voltage - Rated AC: 530V, 310V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 1 kA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84143B1000S020 B84143B1000S020 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B84143B_S020_S024.pdf Description: LINE FILTER 530V/310VAC 1KA CHAS
Packaging: Box
Configuration: Two Stage
Termination Style: Terminal Block, Threaded Post (M12)
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: cUL, UL
Voltage - Rated AC: 530V, 310V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz