Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B84143B1000S024
B84143B1000S024
B84143B1000S024 EPCOS - TDK Electronics
B84143B_S020_S024.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 690V/400VAC 1KA CHAS
Packaging: Bulk
Configuration: Two Stage
Termination Style: Terminal Block, Threaded Post (M12)
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: cUL, UL
Voltage - Rated AC: 690V, 400V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 1 kA
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84143B1000S024 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 690V/400VAC 1KA CHAS, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Termination Style: Terminal Block, Threaded Post (M12), Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: cUL, UL, Voltage - Rated AC: 690V, 400V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 1 kA.
Weitere Produktangebote B84143B1000S024
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84143B1000S024 B84143B1000S024 Hersteller : EPCOS / TDK B84143B_S020_S024.pdf Power Line Filters 1000A 690/400V 3-LINE