Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B84143K0600S081
B84143K0600S081
B84143K0600S081 EPCOS - TDK Electronics
B84143B_S080_B_K_S081.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 760/440VAC 600A CHAS
Packaging: Box
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: General Purpose
Approval Agency: cUR, UR
Voltage - Rated AC: 760V, 440V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 760 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V
Current: 600 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84143K0600S081 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 760/440VAC 600A CHAS, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: General Purpose, Approval Agency: cUR, UR, Voltage - Rated AC: 760V, 440V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 760 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V, Current: 600 A.
Weitere Produktangebote B84143K0600S081
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84143K0600S081 B84143K0600S081 Hersteller : EPCOS / TDK B84143B_S080_B_K_S081.pdf Power Line Filters 3-LINE EMC FILTER 600A 440/760V