Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B84143V0016R127
B84143V0016R127
B84143V0016R127 EPCOS - TDK Electronics
B84143V_R127.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Inductance: 130µH
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Termination Style: Terminal Post
Applications: Converter
Approval Agency: cUR, UR
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 16 A
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84143V0016R127 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Inductance: 130µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Termination Style: Terminal Post, Applications: Converter, Approval Agency: cUR, UR, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 16 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84143V0016R127 B84143V0016R127 Hersteller : EPCOS / TDK B84143V_R127.pdf Power Line Filters 3-LINE SINE WAVE FILTER 16A 480/275V
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B84143V0016R127 B84143V0016R127 Hersteller : TDK B84143V_R127.pdf Power Line Filters 3-line EMC sine-wave filter 16A 300/520V