Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B84143V0056R230
B84143V0056R230
B84143V0056R230 EPCOS - TDK Electronics
B84143V_R_S230.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 690V/400VAC 56A CHAS
Packaging: Box
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: cURus
Voltage - Rated AC: 690V, 400V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 56 A
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84143V0056R230 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 690V/400VAC 56A CHAS, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: cURus, Voltage - Rated AC: 690V, 400V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 56 A.
Weitere Produktangebote B84143V0056R230
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84143V0056R230 B84143V0056R230 Hersteller : EPCOS / TDK B84143V_R_S230.pdf Power Line Filters SINEWAVE OUTPUT FILTER 33A, 520V 56A, 690V