Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B84143V0066R227
B84143V0066R227
B84143V0066R227 EPCOS - TDK Electronics
B84143V_R227.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 66A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Inductance: 0.95mH
Configuration: Single Stage
Termination Style: Terminal Block
Applications: Converter
Approval Agency: cURus
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 66 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84143V0066R227 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 66A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Inductance: 0.95mH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Termination Style: Terminal Block, Applications: Converter, Approval Agency: cURus, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 66 A.
Weitere Produktangebote B84143V0066R227
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84143V0066R227 B84143V0066R227 Hersteller : EPCOS / TDK B84143V_R227.pdf Power Line Filters Sine-wave output filter, 66A, 520V