Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B84143V0162S229
B84143V0162S229
B84143V0162S229 EPCOS - TDK Electronics
B84143V_R_S229.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 162A CHASSIS MOUNT
Packaging: Box
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block, Wire Leads
Applications: General Purpose
Approval Agency: cURus
Frequency - Operating: 50/60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 162 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84143V0162S229 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 162A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Wire Leads, Applications: General Purpose, Approval Agency: cURus, Frequency - Operating: 50/60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 162 A.
Weitere Produktangebote B84143V0162S229
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84143V0162S229 B84143V0162S229 Hersteller : EPCOS / TDK B84143V_R_S229.pdf Power Line Filters Sine-wave output filter, 162A, 520V