Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B84143V0180R227
B84143V0180R227
B84143V0180R227 EPCOS - TDK Electronics
B84143V_R227.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 180A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Inductance: 0.4mH
Configuration: Single Stage
Termination Style: Terminal Block
Applications: Converter
Approval Agency: cURus
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 690 V
Current: 180 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84143V0180R227 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 180A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Inductance: 0.4mH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Termination Style: Terminal Block, Applications: Converter, Approval Agency: cURus, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 690 V, Current: 180 A.
Weitere Produktangebote B84143V0180R227
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84143V0180R227 B84143V0180R227 Hersteller : EPCOS / TDK B84143V_R227.pdf Power Line Filters Sine-wave output filter, 180A, 690V