Produkte > EPCOS / TDK > B84144A0016R140
B84144A0016R140
B84144A0016R140 EPCOS / TDK
B84144A_R140.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Power Line Filters 4-Line Filter 16A 300/520Vac
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84144A0016R140 EPCOS / TDK
Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: cUR, UR, Frequency - Operating: 50/60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 520 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 300 V, Current: 16 A.
Weitere Produktangebote B84144A0016R140
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84144A0016R140 B84144A0016R140 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B84144A_R140.pdf Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT
Packaging: Box
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: cUR, UR
Frequency - Operating: 50/60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 520 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 300 V
Current: 16 A
Produkt ist nicht verfügbar
B84144A0016R140 B84144A0016R140 Hersteller : TDK B84144A_R140.pdf Power Line Filters 4-Line Filter 16A 300/520Vac