Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B84144A0120R000
B84144A0120R000
B84144A0120R000 EPCOS - TDK Electronics
B84144A_R000.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 440/250VAC 120A CHAS
Packaging: Bulk
Configuration: Single Stage
Termination Style: Terminal Block, Threaded Post (M10)
Applications: General Purpose
Approval Agency: UL
Voltage - Rated AC: 440V, 250V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V
Current: 120 A
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84144A0120R000 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 440/250VAC 120A CHAS, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Termination Style: Terminal Block, Threaded Post (M10), Applications: General Purpose, Approval Agency: UL, Voltage - Rated AC: 440V, 250V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V, Current: 120 A.
Weitere Produktangebote B84144A0120R000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84144A0120R000 B84144A0120R000 Hersteller : EPCOS / TDK B84144A_R000.pdf Power Line Filters 120A 440/250V 4-LINE