Produkte > EPCOS / TDK > B84144A0120R120
B84144A0120R120
B84144A0120R120 EPCOS / TDK
B84144A_R120.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Power Line Filters 4-LINE-FILTER 120A 520/300V ac
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84144A0120R120 EPCOS / TDK
Description: LINE FILTER 120A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Converter, Approval Agency: cUL, ENEC, UL, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 520 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 300 V, Current: 120 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84144A0120R120 B84144A0120R120 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B84144A_R120.pdf Description: LINE FILTER 120A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Converter
Approval Agency: cUL, ENEC, UL
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 520 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 300 V
Current: 120 A