Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B86301U0012R000
B86301U0012R000
B86301U0012R000 EPCOS - TDK Electronics
B86301U.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 12A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Inductance: 400µH
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: cURus
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 12 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B86301U0012R000 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 12A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Inductance: 400µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: cURus, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 12 A.
Weitere Produktangebote B86301U0012R000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B86301U0012R000 B86301U0012R000 Hersteller : EPCOS / TDK B86301U.pdf Power Line Filters dU/dt reactor 12A; 345uH