Produkte > EPCOS / TDK > B86301U0250S000
B86301U0250S000
B86301U0250S000 EPCOS / TDK
B86301U.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Power Line Filters dU/dt reactor 250 A; 22 uH
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B86301U0250S000 EPCOS / TDK
Description: LINE FILTER 250A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Inductance: 22µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: General Purpose, Approval Agency: cURus, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 250 A.
Weitere Produktangebote B86301U0250S000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B86301U0250S000 B86301U0250S000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B86301U.pdf Description: LINE FILTER 250A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Inductance: 22µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: General Purpose
Approval Agency: cURus
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 250 A