Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B86305L0030R000
B86305L0030R000
B86305L0030R000 EPCOS - TDK Electronics
B86305L.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Inductance: 130µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Converter
Approval Agency: cURus
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 30 A
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B86305L0030R000 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Inductance: 130µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Converter, Approval Agency: cURus, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 30 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B86305L0030R000 B86305L0030R000 Hersteller : EPCOS / TDK B86305L.pdf?ref_disty=digikey Power Line Filters Line reactor 30A, 1mH