Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B86305L0046R000
B86305L0046R000
B86305L0046R000 EPCOS - TDK Electronics
b86305l.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 520VAC 46A CHASS MNT
Packaging: Box
Inductance: 640µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Converter
Voltage - Rated AC: 520V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 46 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B86305L0046R000 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 520VAC 46A CHASS MNT, Packaging: Box, Inductance: 640µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Converter, Voltage - Rated AC: 520V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 46 A.
Weitere Produktangebote B86305L0046R000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B86305L0046R000 B86305L0046R000 Hersteller : EPCOS / TDK b86305l.pdf Power Line Filters 3 Phase Line Reactor 46A, 0.64mH