Produkte > EPCOS / TDK > B86305L0230S000
B86305L0230S000
B86305L0230S000 EPCOS / TDK
B86305L.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS / TDK
Power Line Filters Line reactor 230A, 0,3mH
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B86305L0230S000 EPCOS / TDK
Description: LINE FILTER 230A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Inductance: 130µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Converter, Approval Agency: cURus, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 230 A.
Weitere Produktangebote B86305L0230S000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B86305L0230S000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B86305L.pdf?ref_disty=digikey Description: LINE FILTER 230A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Inductance: 130µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Converter
Approval Agency: cURus
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 230 A