Produkte > BIVAR INC. > BC5500-C-F-24
BC5500-C-F-24 Bivar Inc.
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LED ENGINE C5500 6500K 24" STRIP
Packaging: Tube
Length: 24.00" (609.6mm)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Termination Style: Cable with Connector
Voltage - Supply: 24VDC
Power - Rated: 10.0W
Part Status: Obsolete
Profile (W x H): 0.83" x 0.47" (21.0mm x 12.0mm)
Illumination Color: White, Cool
Luminous Flux: 870lm
Produktbewertung abgeben
Technische Details BC5500-C-F-24 Bivar Inc.
Description: LED ENGINE C5500 6500K 24" STRIP, Packaging: Tube, Length: 24.00" (609.6mm), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Termination Style: Cable with Connector, Voltage - Supply: 24VDC, Power - Rated: 10.0W, Approval Agency: CE, UL, Housing Material: Aluminum (Al), Part Status: Obsolete, Profile (W x H): 0.83" x 0.47" (21.0mm x 12.0mm), Illumination Color: White, Cool, Luminous Flux: 870lm, Rated Life: 50,000 Hours.
Weitere Produktangebote BC5500-C-F-24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BC5500-C-F-24 BC5500-C-F-24 Hersteller : Bivar LED Lighting Fixtures Cool White 6500K Fixed Mount 24 in