Produkte > BIVAR INC. > BC5500-N-S-24
BC5500-N-S-24 Bivar Inc.
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LED ENGINE C5500 4750K 24" STRIP
Packaging: Tube
Length: 24.00" (609.6mm)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Termination Style: Cable with Connector
Voltage - Supply: 24VDC
Power - Rated: 10.0W
Approval Agency: CE, UL
Housing Material: Aluminum (Al)
Part Status: Obsolete
Profile (W x H): 0.83" x 0.47" (21.0mm x 12.0mm)
Illumination Color: White, Neutral
Luminous Flux: 780lm
Produktbewertung abgeben
Technische Details BC5500-N-S-24 Bivar Inc.
Description: LED ENGINE C5500 4750K 24" STRIP, Packaging: Tube, Length: 24.00" (609.6mm), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Termination Style: Cable with Connector, Voltage - Supply: 24VDC, Power - Rated: 10.0W, Approval Agency: CE, UL, Housing Material: Aluminum (Al), Part Status: Obsolete, Profile (W x H): 0.83" x 0.47" (21.0mm x 12.0mm), Illumination Color: White, Neutral, Luminous Flux: 780lm, Rated Life: 50,000 Hours.
Weitere Produktangebote BC5500-N-S-24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BC5500-N-S-24 BC5500-N-S-24 Hersteller : Bivar coastline-c5500-datasheet-876779.pdf LED Lighting Fixtures Neutral White 4750K Standard 24 in