Produkte > BIVAR INC. > BC5500-W-S-12
BC5500-W-S-12 Bivar Inc.
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LED ENGINE C5500 3100K 12" STRIP
Packaging: Tube
Length: 12.00" (304.8mm)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Termination Style: Cable with Connector
Voltage - Supply: 24VDC
Power - Rated: 5.0W
Approval Agency: CE, UL
Housing Material: Aluminum (Al)
Part Status: Obsolete
Profile (W x H): 0.83" x 0.47" (21.0mm x 12.0mm)
Illumination Color: White, Warm
Luminous Flux: 390lm
Produktbewertung abgeben
Technische Details BC5500-W-S-12 Bivar Inc.
Description: LED ENGINE C5500 3100K 12" STRIP, Packaging: Tube, Length: 12.00" (304.8mm), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Termination Style: Cable with Connector, Voltage - Supply: 24VDC, Power - Rated: 5.0W, Approval Agency: CE, UL, Housing Material: Aluminum (Al), Part Status: Obsolete, Profile (W x H): 0.83" x 0.47" (21.0mm x 12.0mm), Illumination Color: White, Warm, Luminous Flux: 390lm, Rated Life: 50,000 Hours.
Weitere Produktangebote BC5500-W-S-12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BC5500-W-S-12 BC5500-W-S-12 Hersteller : Bivar LED Lighting Fixtures Warm White 3100K Standard 12 in