Produkte > PFLITSCH > BCAB-L-10-BK
BCAB-L-10-BK
BCAB-L-10-BK Pflitsch
BCAB-L-10-BK.pdf
Type: Wire Loom, Protective Hose
Operating Temperature: -40°C ~ 140°C
Diameter - Outside: 0.512" (13.00mm)
Diameter - Inside: 0.394" (10.00mm)
Material Flammability Rating: UL94 HB
Type Attributes: Convoluted, Corrugated
Wall Thickness: 0.012" (0.30mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details BCAB-L-10-BK Pflitsch
Description: T-CONNECTOR FOR CORRUGATED PIPES, Packaging: Bag, Color: Black, Material: Polyamide (PA6), Nylon 6, Length: 164' (50.00m), Type: Wire Loom, Protective Hose, Operating Temperature: -40°C ~ 140°C, Diameter - Outside: 0.512" (13.00mm), Diameter - Inside: 0.394" (10.00mm), Material Flammability Rating: UL94 HB, Type Attributes: Convoluted, Corrugated, Wall Thickness: 0.012" (0.30mm).