BG1203-B04-200-0 NMB Technologies Corporation
12032GA.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1800 RPM
Air Flow: 22.2 CFM (0.622m³/min)
Width: 32.00mm
Weight: 0.595 lb (269.89 g)
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE
Fan Type: Blower
Noise: 41.5dB
Static Pressure: 0.401 in H2O (100.0 Pa)
Power (Watts): 3.6 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BG1203-B04-200-0 NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1800 RPM, Air Flow: 22.2 CFM (0.622m³/min), Width: 32.00mm, Weight: 0.595 lb (269.89 g), Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE, Fan Type: Blower, Noise: 41.5dB, Static Pressure: 0.401 in H2O (100.0 Pa), Power (Watts): 3.6 W.