Produkte > PFLITSCH > BG232VA21CP
BG232VA21CP
BG232VA21CP Pflitsch
Hersteller: Pflitsch
Description: CABLE GLAND 18-21MM M32 BRASS
Material: Stainless Steel
Thread Size: M32x1.5
Type: Cable Gland
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Panel Hole Size: 1.260" (32.0mm)
Includes: Sealing Ring
Ingress Protection: IP66/IP68/IP69 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Part Status: Active
Outside Cable Diameter (Max): 0.827" (21.00mm)
Outside Cable Diameter (Min): 0.709" (18.01mm)
Thread Length: 0.433" (11.00mm)
auf Bestellung 9 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details BG232VA21CP Pflitsch
Description: CABLE GLAND 18-21MM M32 BRASS, Packaging: Bag, Color: Silver, Material: Stainless Steel, Thread Size: M32x1.5, Type: Cable Gland, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Panel Hole Size: 1.260" (32.0mm), Includes: Sealing Ring, Ingress Protection: IP66/IP68/IP69 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Part Status: Active, Outside Cable Diameter (Max): 0.827" (21.00mm), Outside Cable Diameter (Min): 0.709" (18.01mm), Thread Length: 0.433" (11.00mm).