BK-AHCA-V-15-R Eaton Electronics
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BK-AHCA-V-15-R Eaton Electronics
Description: FUSE 3AB AXIAL 500V 15A AUTO, Packaging: Bulk, Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial), Size / Dimension: 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm), Fuse Type: Cartridge, Ceramic, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Applications: Electrical, Industrial, Approval Agency: cURus, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 20kA, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 500 VAC, Voltage Rating - DC: 500 VDC.
Preis | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BK-AHCA-V-15-R | Hersteller : Eaton - Electronics Division |
auf Bestellung 78 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Description: AHCA 600V FUSE, 1.5APackaging: Bulk Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Size / Dimension: 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) Fuse Type: Cartridge, Ceramic Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Response Time: Fast Blow Approval Agency: cURus Breaking Capacity @ Rated Voltage: 20kA Current Rating (Amps): 15 A Voltage Rating - AC: 500 V Voltage Rating - DC: 500 V |