BK-AMG-175-L Eaton - Electronics Division
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FUSE AUTO 175A 32VDC AUTO LINK
Packaging: Bulk
Package / Case: Auto Link
Size / Dimension: 1.150" L x 0.606" W x 0.354" H (29.20mm x 15.40mm x 9.00mm)
Fuse Type: Automotive
Mounting Type: Bolt Mount
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 1kA
Current Rating (Amps): 175 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BK-AMG-175-L Eaton - Electronics Division
Description: FUSE AUTO 175A 32VDC AUTO LINK, Packaging: Bulk, Package / Case: Auto Link, Size / Dimension: 1.150" L x 0.606" W x 0.354" H (29.20mm x 15.40mm x 9.00mm), Fuse Type: Automotive, Mounting Type: Bolt Mount, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 1kA, Current Rating (Amps): 175 A, Voltage Rating - DC: 32 V.