Technische Details BK-ATM-10LP Bussmann / Eaton
Description: LOW PROFILE MINI FUSE, Packaging: Bulk, Package / Case: Blade, Miniature, Color: Red, Size / Dimension: 0.429" L x 0.150" W x 0.344" H (10.90mm x 3.81mm x 8.73mm), Fuse Type: Automotive, Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 1kA, Current Rating (Amps): 10 A, Voltage Rating - AC: 32 V, Voltage Rating - DC: 32 V.
Weitere Produktangebote BK-ATM-10LP
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
| BK/ATM-10LP | Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division |