Produkte > TUBEDEPOT > BK-GMA-315MA
BK-GMA-315MA
BK-GMA-315MA TubeDepot
Hersteller: TubeDepot
Description: 5X20MM GLASS FUSE FA 1/2W 315MA
auf Bestellung 237 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BK-GMA-315MA TubeDepot
Description: FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM, Packaging: Bulk, Package / Case: 5mm x 20mm, Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm), Fuse Type: Cartridge, Glass, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: CCC, CSA, MITI, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A, Current Rating (Amps): 315 mA, Voltage Rating - AC: 250 V, Melting I²t: 0.019.
Weitere Produktangebote BK-GMA-315MA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BK/GMA-315MA BK/GMA-315MA Hersteller : Bussmann / Eaton Bus_Elx_DS_2017_GMA_Series-335873.pdf Cartridge Fuses 250VAC 315mA Fast Acting
auf Bestellung 617 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
BK/GMA-315MA Hersteller : EATON / PARTNER STOCK 4117cf4f-98cd-4b31-a55a-38ddb6062d91.pdf Description: EATON / PARTNER STOCK - BK/GMA-315MA - CARTRIDGE FUSES 250VAC 315MA FAST A
tariffCode: 85361010
productTraceability: No
rohsCompliant: NO
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
auf Bestellung 320 Stücke:
BK/GMA-315MA BK/GMA-315MA Hersteller : Eaton - Electronics Division GMA_Series_Rev3_07.pdf Description: FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM
Packaging: Bulk
Package / Case: 5mm x 20mm
Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Fuse Type: Cartridge, Glass
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: CCC, CSA, MITI, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A
Current Rating (Amps): 315 mA
Voltage Rating - AC: 250 V