BL2070-10-F
BL2070-10-F BLA ETECH, EMV EMC
DS_BL2070.pdf
Hersteller: BLA ETECH, EMV EMC
Description: SINGLE PHASE EMC/EMI LINE FILTER
Packaging: Box
Inductance: 9mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 10 A
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BL2070-10-F BLA ETECH, EMV EMC
Description: SINGLE PHASE EMC/EMI LINE FILTER, Packaging: Box, Inductance: 9mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 10 A.