Produkte > BLA ETECH, EMV EMC > BL2080B-12-F
BL2080B-12-F
BL2080B-12-F BLA ETECH, EMV EMC
Packaging: Box
Inductance: 3.3mH
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: Medical
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 12 A
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BL2080B-12-F BLA ETECH, EMV EMC
Description: SINGLE PHASE EMC/EMI LINE FILTER, Packaging: Box, Inductance: 3.3mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: Medical, Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 12 A.