BLH705K122B054
BLH705K122B054 Knowles / Illinois Capacitor
BLH.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors DC Link, THB, 85/85, AEC-Q200
auf Bestellung 41 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLH705K122B054 Knowles / Illinois Capacitor
Description: DC LINK, THB, 85/85, AEC-Q200, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1200V (1.2kV), Height - Seated (Max): 1.488" (37.80mm), Capacitance: 7 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 15.2 mOhms, Size / Dimension: 1.673" L x 0.866" W (42.50mm x 22.00mm).
Weitere Produktangebote BLH705K122B054
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1200V (1.2kV)
Height - Seated (Max): 1.488" (37.80mm)
Capacitance: 7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 15.2 mOhms
Size / Dimension: 1.673" L x 0.866" W (42.50mm x 22.00mm)