BLS106K112N334
BLS106K112N334 Knowles / Illinois Capacitor
KNO_CDE-BLS.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 10uF 1100Vdc 42x37x28mm LS=37.5
auf Bestellung 291 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLS106K112N334 Knowles / Illinois Capacitor
Description: 10UF 1100VDC 42X37X28MM LS=37.5, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV), Height - Seated (Max): 1.488" (37.80mm), Capacitance: 10 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 7.6 mOhms, Size / Dimension: 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BLS106K112N334 BLS106K112N334 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles KNO_CDE-BLS.pdf Description: 10UF 1100VDC 42X37X28MM LS=37.5
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV)
Height - Seated (Max): 1.488" (37.80mm)
Capacitance: 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 7.6 mOhms
Size / Dimension: 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm)