BLS156K112R304
BLS156K112R304 Cornell Dubilier Knowles
KNO_CDE-BLS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: 15UF 1100VDC 57.5X45X25MM LS=52.
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 0.402" (10.20mm)
Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV)
Height - Seated (Max): 1.811" (46.00mm)
Capacitance: 15 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 11.7 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 0.984" W (57.50mm x 25.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLS156K112R304 Cornell Dubilier Knowles
Description: 15UF 1100VDC 57.5X45X25MM LS=52., Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 0.402" (10.20mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV), Height - Seated (Max): 1.811" (46.00mm), Capacitance: 15 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 11.7 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 0.984" W (57.50mm x 25.00mm).
Weitere Produktangebote BLS156K112R304
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BLS156K112R304 BLS156K112R304 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor KNO_CDE-BLS.pdf Film Capacitors 15uF 1100Vdc 57.5x45x25mm LS=52.5