BLS156K451H262
BLS156K451H262 Knowles / Illinois Capacitor
KNO_CDE-BLS.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 15uF 450Vdc 32x30x16mm LS=27.5
auf Bestellung 690 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLS156K451H262 Knowles / Illinois Capacitor
Description: 15UF 450VDC 32X30X16MM LS=27.5, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 1.213" (30.80mm), Capacitance: 15 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 4.9 mOhms, Size / Dimension: 1.260" L x 0.630" W (32.00mm x 16.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BLS156K451H262 BLS156K451H262 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles KNO_CDE-BLS.pdf Description: 15UF 450VDC 32X30X16MM LS=27.5
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 1.213" (30.80mm)
Capacitance: 15 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.9 mOhms
Size / Dimension: 1.260" L x 0.630" W (32.00mm x 16.00mm)