BLS156K701N304
BLS156K701N304 Cornell Dubilier Knowles
KNO_CDE-BLS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: 15UF 700VDC 42X40X20MM LS=37.5
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Voltage Rating - DC: 700V
Height - Seated (Max): 1.606" (40.80mm)
Capacitance: 15 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 7.6 mOhms
Size / Dimension: 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm)
auf Bestellung 392 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLS156K701N304 Cornell Dubilier Knowles
Description: 15UF 700VDC 42X40X20MM LS=37.5, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 700V, Height - Seated (Max): 1.606" (40.80mm), Capacitance: 15 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 7.6 mOhms, Size / Dimension: 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm).
Weitere Produktangebote BLS156K701N304
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BLS156K701N304 BLS156K701N304 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor KNO_CDE-BLS.pdf Film Capacitors 15uF 700Vdc 42x40x20mm LS=37.5