BLS256K112R414
BLS256K112R414 Cornell Dubilier Knowles
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: 25UF 1100VDC 57.5X50X35MM LS=52.
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 0.799" (20.30mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV)
Height - Seated (Max): 2.008" (51.00mm)
Capacitance: 25 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 7 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLS256K112R414 Cornell Dubilier Knowles
Description: 25UF 1100VDC 57.5X50X35MM LS=52., Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 0.799" (20.30mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV), Height - Seated (Max): 2.008" (51.00mm), Capacitance: 25 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 7 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm).
Weitere Produktangebote BLS256K112R414
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BLS256K112R414 BLS256K112R414 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor Film Capacitors 25uF 1100Vdc 57.5x50x35mm LS=52.5