BLS256K451N262
BLS256K451N262 Cornell Dubilier Knowles
KNO_CDE-BLS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: 25UF 450VDC 42X32X19MM LS=37.5
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm)
Capacitance: 25 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.8 MOhms
Size / Dimension: 1.654" L x 0.748" W (42.00mm x 19.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLS256K451N262 Cornell Dubilier Knowles
Description: 25UF 450VDC 42X32X19MM LS=37.5, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm), Capacitance: 25 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 6.8 MOhms, Size / Dimension: 1.654" L x 0.748" W (42.00mm x 19.00mm).
Weitere Produktangebote BLS256K451N262
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BLS256K451N262 BLS256K451N262 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor KNO_CDE-BLS.pdf Film Capacitors 25uF 450Vdc 42x32x19mm LS=37.5