BLS286K451H302
BLS286K451H302 Cornell Dubilier Knowles
KNO_CDE-BLS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: 28UF 450VDC 32X37X22MM LS=27.5
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 1.488" (37.80mm)
Capacitance: 28 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.3 MOhms
Size / Dimension: 1.260" L x 0.866" W (32.00mm x 22.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLS286K451H302 Cornell Dubilier Knowles
Description: 28UF 450VDC 32X37X22MM LS=27.5, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 1.488" (37.80mm), Capacitance: 28 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.3 MOhms, Size / Dimension: 1.260" L x 0.866" W (32.00mm x 22.00mm).
Weitere Produktangebote BLS286K451H302
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BLS286K451H302 BLS286K451H302 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor KNO_CDE-BLS.pdf Film Capacitors 28uF 450Vdc 32x37x22mm LS=27.5