BLS306K601N334
BLS306K601N334 Cornell Dubilier Knowles
KNO_CDE-BLS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: 30UF 600VDC 42X37X28MM LS=37.5
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 1.488" (37.80mm)
Capacitance: 30 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.3 MOhms
Size / Dimension: 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm)
auf Bestellung 283 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLS306K601N334 Cornell Dubilier Knowles
Description: 30UF 600VDC 42X37X28MM LS=37.5, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 1.488" (37.80mm), Capacitance: 30 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 4.3 MOhms, Size / Dimension: 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BLS306K601N334 BLS306K601N334 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor KNO_CDE-BLS.pdf Film Capacitors 30uF 600Vdc 42x37x28mm LS=37.5