BLS706K451N404
BLS706K451N404 Cornell Dubilier Knowles
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: 70UF 450VDC 42X45X30MM LS=37.5
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 0.799" (20.30mm)
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 1.811" (46.00mm)
Capacitance: 70 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.4 MOhms
Size / Dimension: 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLS706K451N404 Cornell Dubilier Knowles
Description: 70UF 450VDC 42X45X30MM LS=37.5, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 0.799" (20.30mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 1.811" (46.00mm), Capacitance: 70 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.4 MOhms, Size / Dimension: 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm).
Weitere Produktangebote BLS706K451N404
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BLS706K451N404 BLS706K451N404 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor Film Capacitors 70uF 450Vdc 42x45x30mm LS=37.5