BLS856K701R504
BLS856K701R504 Cornell Dubilier Knowles
KNO_CDE-BLS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: 85UF 700VDC 57.5X55X45MM LS=52.5
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 0.799" (20.30mm)
Voltage Rating - DC: 700V
Height - Seated (Max): 2.205" (56.00mm)
Capacitance: 85 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.4 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.772" W (57.50mm x 45.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLS856K701R504 Cornell Dubilier Knowles
Description: 85UF 700VDC 57.5X55X45MM LS=52.5, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 0.799" (20.30mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 700V, Height - Seated (Max): 2.205" (56.00mm), Capacitance: 85 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.4 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.772" W (57.50mm x 45.00mm).
Weitere Produktangebote BLS856K701R504
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BLS856K701R504 BLS856K701R504 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor KNO_CDE-BLS.pdf Film Capacitors 85uF 700Vdc 57.5x55x45mm LS=52.5