BLS906K451N414
BLS906K451N414 Cornell Dubilier Knowles
KNO_CDE-BLS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: 90UF 450VDC 42X50X35MM LS=37.5
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 0.799" (20.30mm)
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 2.008" (51.00mm)
Capacitance: 90 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.1 MOhms
Size / Dimension: 1.654" L x 1.378" W (42.00mm x 35.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLS906K451N414 Cornell Dubilier Knowles
Description: 90UF 450VDC 42X50X35MM LS=37.5, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 0.799" (20.30mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 2.008" (51.00mm), Capacitance: 90 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.1 MOhms, Size / Dimension: 1.654" L x 1.378" W (42.00mm x 35.00mm).
Weitere Produktangebote BLS906K451N414
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BLS906K451N414 BLS906K451N414 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor KNO_CDE-BLS.pdf Film Capacitors 90uF 450Vdc 42x50x35mm LS=37.5