Produkte > BRADY CORPORATION > BM-125-175-312-YL
BM-125-175-312-YL
BM-125-175-312-YL Brady Corporation
B-312.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE 0.125DIA YL 1.75" /1000
Packaging: Box
Color: Yellow
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.13" Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm)