Produkte > BRADY CORPORATION > BM-187-175-312-YL
BM-187-175-312-YL
BM-187-175-312-YL Brady Corporation
B-312.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE 0.187DIA YL 1.75" /1000
Packaging: Box
Color: Yellow
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.19" Dia (44.5mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm)