Produkte > BRADY CORPORATION > BM-187-175-342-RD
BM-187-175-342-RD
BM-187-175-342-RD Brady Corporation
B-342.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE .187DIA RD 1.75IN 1=1KPCS
Packaging: Box
Color: Red
Material: Polyolefin
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.34" H (44.5mm x 8.5mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BM-187-175-342-RD Brady Corporation
Description: SLEEVE .187DIA RD 1.75IN 1=1KPCS, Packaging: Box, Color: Red, Material: Polyolefin, Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.34" H (44.5mm x 8.5mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm), Part Status: Active.