Produkte > BRADY CORPORATION > BM-187-175-344
BM-187-175-344
BM-187-175-344 Brady Corporation
B-344.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE .187DIA WT 1.75IN /1000
Packaging: Box
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.19" Dia (44.5mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BM-187-175-344 Brady Corporation
Description: SLEEVE .187DIA WT 1.75IN /1000, Packaging: Box, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.19" Dia (44.5mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm), Part Status: Active.