Produkte > BRADY CORPORATION > BM-375-175-342
BM-375-175-342
BM-375-175-342 Brady Corporation
B-342.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE .375DIA WT 1.75IN 1=1KPCS
Packaging: Box
Color: White
Material: Polyolefin
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.65" H (44.5mm x 16.4mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.32" (3.2mm ~ 8.1mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BM-375-175-342 Brady Corporation
Description: SLEEVE .375DIA WT 1.75IN 1=1KPCS, Packaging: Box, Color: White, Material: Polyolefin, Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.65" H (44.5mm x 16.4mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.32" (3.2mm ~ 8.1mm), Part Status: Active.