Produkte > BRADY CORPORATION > BM71-125-175-342-3
BM71-125-175-342-3
BM71-125-175-342-3 Brady Corporation
B-342.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.125 IN DIA X 0.583 IN
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.13" Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BM71-125-175-342-3 Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.125 IN DIA X 0.583 IN, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.13" Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm).