Produkte > BRADY CORPORATION > BM71-187-175-312YL
BM71-187-175-312YL Brady Corporation
B-312.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: BM71-187-175-312YL, BMP61/71
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Material: Polyolefin
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.34" H (44.5mm x 8.5mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm)
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details BM71-187-175-312YL Brady Corporation
Description: BM71-187-175-312YL, BMP61/71, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Material: Polyolefin, Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.34" H (44.5mm x 8.5mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm), Part Status: Active.