Produkte > BRADY CORPORATION > BM71-187-175-342
BM71-187-175-342
BM71-187-175-342 Brady Corporation
Hersteller: Brady Corporation
Description: WIRE MARK SLEEV 20~10AWG 1=1K PC
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.19" Dia (44.5mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BM71-187-175-342 Brady Corporation
Description: WIRE MARK SLEEV 20~10AWG 1=1K PC, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.19" Dia (44.5mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm), Part Status: Active.