Produkte > BRADY CORPORATION > BM71-187-175-7641Y
BM71-187-175-7641Y
BM71-187-175-7641Y Brady Corporation
B-7641.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: BM71-187-175-7641YL
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.19" Dia (44.5mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.15" (2.4mm ~ 3.8mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BM71-187-175-7641Y Brady Corporation
Description: BM71-187-175-7641YL, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.19" Dia (44.5mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.15" (2.4mm ~ 3.8mm), Part Status: Active.