Produkte > BRADY CORPORATION > BM71-250-175-342
BM71-250-175-342
BM71-250-175-342 Brady Corporation
Hersteller: Brady Corporation
Description: WIRE MARK SLV 16~8AWG 1=1000PCS
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.25" Dia (44.5mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.22" (2.4mm ~ 5.5mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BM71-250-175-342 Brady Corporation
Description: WIRE MARK SLV 16~8AWG 1=1000PCS, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.25" Dia (44.5mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.22" (2.4mm ~ 5.5mm), Part Status: Active.